Atrakcje Hotelu Bristol

 Najlepsze hotele powstają w szczególnych miejscach. Atrakcyjna lokalizacja to ważny atut takiej placówki. Tak jest też z Hotelem Bristol w Busku Zdrój. Wybudowany jest niedawno na jednym ze zboczy pasma Gór Świętokrzyskich. Niedaleko leżą Kielce i wyjeżdżając z miasta w kierunku stolicy, można zobaczyć go w całej krasie z daleka. Bliska styczność z obiektem również nie rozczarowuje.

Wysoki standard.

Wszyscy goście, którzy nocowali w Hotelu Bristol w Busku Zdrój, w samych superlatywach wyrażają się o wygodzie i wysokim standardzie usług. Hotel to wybitnie nowoczesna architektura, piękne widoki zw wszystkich pokoi i apartamentów, możliwość wypoczynku biernego i aktywnego a także basen i SPA. Ośrodek urządzony jest niezwykle funkcjonalnie i nowocześnie. W każdym z pokoi dostępny jest świetnej jakości telewizor z pakietem ciekawych kanałów oraz darmowa sieć wi-fi. Kolorystyka pomieszczeń to łagodne pastele a z okien widać piękno świętokrzyskiego krajobrazu i południowo-wschodnie obrzeża miasta.

Kuchnia i rozrywki.

Hotel Bristol w swojej ofercie posiada wyjątkowo atrakcyjne wyżywienie. Reprezentacyjna restauracja serwuje posiłki ze wszystkich stron świata. Jednak szczególnie atrakcyjne są dania kuchni regionalnej. Dodatkowo zespół kucharzy pod kierownictwem wybitnie utalentowanego szefa kuchni co jakiś czas serwuje całkiem nowe, oryginalne dania. Da się odczuć, że gotowanie to życiowa pasja tych ludzi. Oprócz restauracji, która nie odbiega od światowych standardów, na terenie hotelu działa nocny klub muzyczny, gdzie można świetnie spędzić czas na tańcach lub słuchaniu dobrej muzyki. Jest też coś dla amatorów egzotycznych drinków.

Nowoczesne SPA

Hotel to nie tylko kuchnia i wspaniałe apartamenty, to również SPA na światowym poziomie, gdzie wysoko wykwalifikowani specjaliści, korzystający z najnowocześniejszego sprzętu, pomagają gościom efektywnie wypocząć a także poprawić swoją kondycję. Hotel oferuje również bezpłatny dostęp do strefy saun i basenu. Można też poddawać się zabiegom kosmetycznym jak też tych z rodzaju medycyny estetycznej. O efektach jakie dają masaże krążą już w regionie legendy. Można też korzystać z solankowego basenu czy wanny z hydromasażem. Goście hotelowi mogą również korzystać z sali do ćwiczeń.